Open Platform (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Search
ast: Guetar

en: Update
ast: Anovar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Operation
ast: Operación
