Open Platform (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Search
be: Пошук

en: Update
be: Абнавіць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: API Key
be: Ключ API

en: Operation
be: Аперацыя
