Open Platform (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།
