Open Platform (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Operation
el: Λειτουργία
