Open Platform (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Search
et: Otsing

en: Update
et: Uuenda

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Operation
et: Operatsioon
