Open Platform (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Search
eu: Bilatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Operation
eu: Eragiketa
