Open Platform (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Search
fr: Rechercher

en: Body field
fr: Champs Corps

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Operation
fr: Opération

en: Word count
fr: Nombre de mots
