Open Platform (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Search
gl: Buscar

en: Update
gl: Actualizar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Operation
gl: Operación

en: Word count
gl: Contar palabras
