Open Platform (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Search
hi: खोज

en: Body field
hi: मुख्य भाग क्षेत्र

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Update options
hi: सुधार के वैकल्पिक तरीके

en: Operation
hi: काम
