Open Platform (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Search
hr: Pretraga

en: Update
hr: Osvježi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Operation
hr: Operacija
