Open Platform (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Search
hu: Keresés

en: Body field
hu: Törzs mező

en: Update
hu: Frissítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Original article
hu: Eredeti cikk

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Operation
hu: Művelet

en: Word count
hu: Szavak száma

en: Sections
hu: Szakaszok
