Open Platform (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Search
ka: ძიება

en: Update
ka: განახლება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები
