Open Platform (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Update
kk: Жанарту

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Operation
kk: Операция
