Open Platform (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
