Open Platform (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Search
lv: Meklēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Operation
lv: Operācija

en: Word count
lv: Vārdu skaits
