Open Platform (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
