Open Platform (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Search
mn: Хайх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд
