Open Platform (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်
