Open Platform (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू
