Open Platform (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Search
nn: Søk

en: Update
nn: Oppdater

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Update options
nn: Val for oppdatering
