Open Platform (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Search
ps: لټون

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول
