Open Platform (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Search
ro: Căutare

en: Update
ro: Actualizare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Operation
ro: Operație
