Open Platform (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Search
sl: Išči

en: Update
sl: Posodobitev

en: Update options
sl: Možne spremembe
