Open Platform (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Search
sr: Претрага

en: Update
sr: Ажурирање

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ
