Open Platform (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Search
sv: Sök

en: Update
sv: Uppdatera

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Operation
sv: Funktion

en: Word count
sv: Antal ord

en: Sections
sv: Sektioner
