Open Platform (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
