Open Platform (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Search
tr: Ara

en: Update
tr: Güncelle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Operation
tr: İşlem
