Open Platform (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Search
uk: Пошук

en: Update
uk: Оновити

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Operation
uk: Дія

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Sections
uk: Розділи

en: Word Count
uk: Кількість слів

en: Block fields
uk: Поля блоків
