Open Platform (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Update
vi: Cập nhật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Update options
vi: Các tùy chọn cập nhật

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Operation
vi: Thao tác

en: Word count
vi: Đếm từ
