Open Platform (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Thumbnail
az: Miniatür
