Open Platform (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Search
cs: Hledat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Operation
cs: Operace
