Open Platform (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Search
id: Pencarian

en: Update
id: Perbarui

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Update options
id: Opsi pembaruan

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Operation
id: Operasi
