Open Platform (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Search
ja: 検索

en: Body field
ja: 本文フィールド

en: Update
ja: 更新

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Operation
ja: 操作
