Open Platform (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Search
pt: Pesquisar

en: Body field
pt: Campo do corpo

en: Update
pt: Atualizar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Original article
pt: Artigo original

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: API Key
pt: Chave API

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Operation
pt: Operação

en: Word count
pt: Número de palavras

en: Sections
pt: Secções
