Open Platform (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Operation
sk: Operácia

en: Word count
sk: Počet slov

en: Sections
sk: Sekcie
