Open Platform (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Search
ur: تلاش

en: Update
ur: تجدید

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات
