Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Country
da: Land

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: City
da: By

en: Nickname
da: Kælenavn

en: Province
da: Landsdel

en: The name %name is already taken.
da: Navnet %name er allerede taget.
