Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Country
eo: Lando

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: City
eo: Urbo

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.
