Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Country
es: País

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Save
es: Guardar

en: City
es: Ciudad

en: Nickname
es: Alias

en: Province
es: Provincia

en: The name %name is already taken.
es: El nombre %name ya se encuentra en uso.
