Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Country
hr: Država

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: The name %name is already taken.
hr: Korisničko ime %name je zauzeto.
