Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Country
id: Negara

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Save
id: Simpan

en: City
id: Kota

en: Province
id: Provinsi

en: The name %name is already taken.
id: Nama %name sudah digunakan.
