Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Country
it: Paese

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: City
it: Città

en: Province
it: Provincia

en: The name %name is already taken.
it: Il nome %name è già usato.

en: Updated time
it: Data di aggiornamento
