Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.
