Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Country
nn: Land

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: City
nn: By

en: The name %name is already taken.
nn: Namnet %name er allereie i bruk.
