Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Country
ro: Ţară

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Save
ro: Salvare

en: City
ro: Oraş/Sector

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.
