Open Weixin (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Country
ta: நாடு

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: The name %name is already taken.
ta: பெயர் %name ஏற்கெனவே எடுக்கப்பட்டது.
