Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Country
cy: Gwlad

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Save
cy: Cadw

en: City
cy: Tref

en: The name %name is already taken.
cy: Mae enw %name wedi ei gymryd yn barod.
