Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Country
eu: Herria

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.
