Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Country
fr: Pays

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: City
fr: Ville

en: Nickname
fr: Pseudonyme

en: The name %name is already taken.
fr: Le nom %name est déjà pris.

en: Updated time
fr: Date de mise à jour
