Open Weixin (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Country
hi: देश

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: The name %name is already taken.
hi: यह सदस्यनाम पहले से है।
